Головна » 2016 » Грудень » 25 » Декада англійської мови
Декада англійської мови

2016 рік – це рік англійської  мови в Україні. Посилена увага до вивчення цієї іноземної мови  помітна учнями, вчителями, батьками. Особлива увага звернена на практичне оволодіння мовою. А в період з 12 грудня по 23 грудня в школі проведена Декада іноземних мов.

Учні початкової школи, основної та старшої школи підготували і провели цікаві заходи. Розпочали декаду шкільною лінійкою. Учні початкової школи  на лінійці своїми виступами  показували , чому і як вони вже навчилися: читали вірші, співпали, розігрували діалоги. Учні основної школи своїм виступом переконали всіх, що вивчати англійську мову корисно, цікаво та модно.

14 грудня проведено День англійської мови в школі в рамках єдиного Дня англійської мови в загальноосвітніх навчальних закладах України.

При підготовці до проведення заходів вчителі використовували методичні матеріали Британської Ради в Україні.

Учні 1 класів в ході Декади  провели свято англійської абетки. Діти пишалися тим, що так добре вивчили всі букви англійської мови. Свято викликало захоплення в усіх присутніх, особливо казкові герої – Буратіно, Мальвіна, Попелюшка. Учні 2-4 класів представили дійства-фрагменти казки «Попелюшка». Говорили чітко, виразно, правильно!

Учні 2-3 класів захищали  свої роботи англійською мовою на конкурсі малюнків «Діснеївські герої». (Вчитель Криволопчук Н.В.)

Для учнів початкових класів був проведений конкурс «Зимовий вернісаж» де учні співали пісні про зиму «The Winter Song», «Pretty snowflakes», «Im a little snowman», «SANTA»  і інші. Діти не просто співали пісні, але зробили з конкурсу справжнє свято. Учні танцювали, були всі в костюмах в залежності від пісні. Отримували задоволення від того що вони робили і як реагували на них глядачі.(Вчителі Криволопчук Н.В., Чуракова О.В.).

Учні старших класів показали свої знання  з англійської, німецької мов.

Уроки на запрошення провели вчителі англійської мови.  Учні  2-А класу завдяки використанню різних форм, методів та ІКТ повністю поринули в світ кольорів на уроці.(Криволопчук Н.В.).   Учні 6-А класу готувались до зйомок кінофільму про школу(Вчитель Чуракова О.В.). Учні 7-Б класу провели незвичайний кулінарний майстер-клас, на якому готували справжній український борщ. ( Вчитель Козлов С.Я.).

В ерудит-квесті брали участь учні 8-11 класів:

• анімаційна енігма;
  • загадковий челендж;
  • ребус ний турнір;
  • орфографічна естафета.
  • Жоден учень не зміг залишитися байдужим та пройти повз станції квесту.

Незважаючи на те, що рік англійської мови закінчився, але вчителі англійської мови продовжують плідно працювати і проводити конкурси, уроки на запрошення для учнів школи.

Всі заходи були спрямовані на популяризацію англійської мови.

Переглядів: 99 | Додав: kryvolopchuk92 | Рейтинг: 0.0/0