Головна » 2017 » Лютий » 23 » 2017 рік оголошено Роком німецької мови в Україні.
2017 рік оголошено Роком німецької мови в Україні.

У рамках Року німецької мови в Україні в школі №60 було організовано та проведено виставку листівок до свята «Frauentag» (7 березня), участь в якому взяли учні 5-7-х класів. Метою виставки було розвинути у дітей творчі здібності та естетичний смак.

Також учні 5-Б класу взяли участь у заході «Das ABC-Fest» (22 лютого) під час якого показали набуті за один рік навчання знання.

15 лютого було проведено відкритий урок у 8-А класі «Die Natur in meiner Nähe» з метою сприяння позитивного відношення дітей до природи та бажання охороняти її.

Головною особливістю проведених заходів стала їх відмінність від традиційних форм уроку, що сприяє підвищенню можливостей учнів до вивчення іноземної мови, стимулює виявлення творчих здібностей.

Переглядів: 73 | Додав: kryvolopchuk92 | Рейтинг: 0.0/0