Головна » 2016 » Жовтень » 28 » 28 жовтня – 72 річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників
28 жовтня – 72 річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників

Війна…Це страшне важке слово сьогодні щоденно чують і дорослі,і діти, маючи на увазі АТО на сході України. Однак,ми повинні пам’ятати і події Другої Світової,щоб не повторилось таке ніколи.

28 жовтня – 72 річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників – для учнів нашої школи – це священна пам'ять. Діти провели зустрічі з воїнами-ветеранами, вшанували земляків біля пам’ятника Невідомого Солдата в сквері Варварівки  – поклали квіти.

На свої класні години учні запросили своїх дідусів,бабусь. Від них почули спогади про війну. Хвилина мовчання дала змогу учням своїм серцем доторкнутись до минулого в ім’я світлого майбутнього.

Діти з пошаною говорили про учасників Другої Світової війни, про ветеранів-членів своєї родини. Найціннішим є те, що діти знають про них,пам’ятають, а отже, ця пам'ять – незнищенна. Будьмо пильними, захищаймо рідну державу, стіймо на сторожі Людства!

Переглядів: 152 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0