Головна » 2018 » Квітень » 20 » День Цивільного захисту - 2018
День Цивільного захисту - 2018

20 квітня в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №60 пройшов День Цивільного захисту. В проведенні Дня взяли участь всі учні і вчителі школи. На загальношкільній лінійці показали свої вміння і навички ланки: пожежогасіння, охорони громадського порядку, медико-санітарна ланка та ланка засобів індивідуального захисту. Учні вшанували хвилиною мовчання пам'ять чорнобильців, які були захисниками людей від атому, що вийшов з-під контролю.

В кожному класі пройшли уроки Пам’яті. Учні початкової школи виготовили ватно-марлеві пов’язки та продемонстрували їх перед всіма школярами. Провели навчальну евакуацію дітей з приміщень школи: в нормативи вклалися. Цікавими були й «живі газети», веселі перерви безпеки (учні демонстрували певні ситуації по техніці безпеки та пояснювали, як з них безпечно вийти. Завітали до учнів і давні знайомі працівники ДСНС: пожежно-рятувальна частина №19 Миколаївської області: Барабаш Максим Васильович, Заїченко Леонід Сергійович, Чабан Гліб Геннадійович, Носевич Артем Сергійович, Панфілов Олександр Сергійович.

Чітко, злагоджено, впевнено працювали всі: гості, учні, вчителі.

Саме так, в практичних діях, учні підкріплюють свої знання і переконуються в тому, що кожну небезпеку легше попередити, ніж боротися з нею. День Цивільного захисту – це ще одна сторінка в пам’яті учнів про наше людське життя, яке повинно бути завжди в безпеці.

Переглядів: 79 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0
1
Це був дуже захоплюючий день. Було дуже цікаво та пізнавально
2
Багато чому ми навчили підростаюче покоління! Було цікаво, сподіваюсь дітям теж сподобався цей день!
3
Буду довго згадувати це свято, захоплених дітей, маневрами та вмілістю молодих спеціалістів
4
Це свято нам нагадало , що потрібно знати як себе поводити в незвичайних ситуаціях
5
Цікавий захід:перевірка знань з цивільного захисту,готовність до надзвичайної ситуації , весело та пізнавально!