Головна » 2018 » Травень » 18 » День Європи
День Європи

19 травня ми відзначаємо День Європи. Бути  європейцем, знати Європу як сучасну країну є потребою сьогодення. Тож учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №60  протягом тижня провели заходи, якими показали, що Україна – справді європейська держава. Лінійка до Дня Європи в початковій школі  налаштувала дітей на проведення свята. З учнями  6, 7, 9 класів  було  проведено  позакласні заходи – географічний квест «Невідома Європа» Учні поглибили знання про Європу і про країни, які входять в ЄС, розвивали громадянську активність, повагу до національних, культурних, духовних надбань Європейських народів.  Учні зустрілися з фахівцями Центру правової допомоги.  П’ятикласники про «Європейський вимір» вели мову на класній годині.  Учителі початкової школи провели фестиваль уроків «Моє знайомство з Європою». Всі заходи проведені цікаво. Учні побачили, якою барвистою є Європа. адже європейці прагнуть до Миру і Краси.
Ми впевнені, що і  Україна стане членом Євросоюзу. Молоде покоління живе  і мислить по-новому. І це добре ми вже відчуваємо, адже ми – європейці!!!!

Переглядів: 81 | Додав: kryvolopchuk92 | Рейтинг: 0.0/0
Дуже значне та корисне для країни свято.