Головна » 2018 » Червень » 1 » День Міжнародного захисту дітей
День Міжнародного захисту дітей

Початок червня приносить дітям одне з найкращих свят – День Міжнародного захисту дітей. В Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №60 святкування співпало з відкриттям відпочинкового табору з денним перебуванням дітей «Веселка». В цей день дітям були запропоновані концертні, розважальні, спортивні програми. А ще вони мали подарунки від адміністрації Центрального району та солодкий гостинець  - 100 порцій морозива, яке надав приватний підприємець Степанов Юрій Вікторович.
   Свято дитинства пройшло весело, захоплююче. До дітей в гості завітали казкові герої з улюблених мультфільмів, проводилися різноманітні конкурси та ігри, в яких брали участь не тільки діти, а і їх батьки. Весь час на майданчику тривала атмосфера свята та радості і, дивлячись на задоволених дітей, ми віримо, що їх чекає щасливе майбутнє.

Переглядів: 208 | Додав: kryvolopchuk92 | Рейтинг: 0.0/0