Головна » 2018 » Травень » 8 » День пам'яті та примирення
День пам'яті та примирення

8 травня в сквері «Солдата» (Варварівка») проведено мітинг Пам’яті до Дня перемоги над нацистськими загарбниками. Учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №60 до такої події старанно готуються, намагаються, щоб пам'ять, дійсно, була незнищенною.

До слова запросили протоієрея Віктора.

Символом Дня Пам’яті і Примирення вже традиційно стали червоні маки, адже ціною життя українських воїнів була здобута перемога.

Учні-старшокласники представили увазі присутнім дійство, яке нікого не залишило байдужим.

Мітинг пройшов у реконструйованому сквері «Солдата». Тепер це одне з найулюбленіших місць варварівців: сучасне, затишне.

Розмову про Другу Світову, про її героїв, про воїнів-земляків учні продовжили в своїх класах, в шкільному музеї Пам’яті. І не тільки в День Перемоги, а й постійно учні свято бережуть пам'ять про тих, хто відстояв і сьогодні відстоює мирне небо над нашою країною. Вони впевнені: мир прийде на землю України, бо пам'ять – незнищенна.

Переглядів: 44 | Додав: kryvolopchuk92 | Рейтинг: 1.0/1