Головна » 2016 » Серпень » 23 » День Прапора-2016 у Варварівці
День Прапора-2016 у Варварівці

Кожна держава має свій прапор,

Має свій гімн і герб.

Символи ці, відомі ще здавна,

Людству потрібні й тепер…

Щороку 23 серпня  учні, батьки, педагогічний колектив, жителі мікрорайону Варварівка святкують День Державного прапора України, який заснований указом Президента в 2004 році на знак вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів.

Знати свій прапор, гімн, герб, шанувати ці символи, берегти їх учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів навчаються ще з першого класу. А тому  в святкуванні  Дня прапора своєї держави школярі охоче  беруть участь.

При в’їзді у Варварівку, на Одеському шосе, саме в цей день збираються учні, вчителі,батьки, місцева громадськість.

Учні нашої школи показують справжнє святкове дійство з віршами, піснями, танцями. Діти одягають вишиванки, виготовляють  яскраві атрибути: кульки, прапорці, несуть квіти.

В ході свята  учням, яким цього літа виповнилося 16 років, представники влади вручають паспорт – головний документ громадянина України, і, звичайно, подарунки.

На святі були присутні високоповажні гості: народний депутат Верховної Ради України – Жолобецький Олександр Олександрович та заступник голови адміністрації Центрального району - Власенко  Володимир Ілліч. Громадянське виховання в школі №60 займає чільне місце в усій виховній системі молоді.

Пишаються учнями вчителі і батьки, захоплюються дитячою творчістю земляки. На щастя, на здоров’я, на радість Україні ростіть достойними громадянами рідної держави, наші любі діти. Хай прапор України піднімається над мирним  небом, а його колір зігріває наші серця. Ми ж-бо українці.

Переглядів: 107 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0