Головна » 2018 » Січень » 22 » День Соборності України
День Соборності України

22 січня  - знаменний день  в історії нашої держави. Україна стала єдиною, соборною: схід  і захід  були воз’єднані. Це сталося в 1919 році.
А сьогодні День Соборності відзначає весь український народ.
Учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №60 підготували і провели свято Соборності України для всієї Варварівської громади  у філії Миколаївського міського палацу культури і мистецтв центрі дозвілля «Промінь». Відкрили свято оркестр Південної Військово-морської бази.
Милували око присутніх і зовнішні атрибути свята виготовлені самими учнями. Це стрічки  - символ  голубого і жовтого кольорів, які красувались на грудях у кожного з присутніх. Це і карта України, яку , як символ єдності, учня склали з карт окремих областей держави.
Справжнім наповненням святкового зібрання місцевої громади були слова, що  зачіпали за душу кожного. Це слова про красу України, про її народ і, найголовніше, про тих, хто захищає нашу державу сьогодні на передовій. Воїни, учасники АТО, присутні на цьому святі, запевнили всіх, що Україна була, є і буде єдиною.
На Сході і на заході,
На півночі і півдні
Ми всі завжди єдині,
В одній державі – рівні.
День Соборності України ще раз є свідченням того, що ми живемо в державі, яка прагне до Миру, Добра і Злагоди.  Наші учні – майбутнє країни – пишатимуться тим, що живуть у міцній, соборній, незалежній України.

Переглядів: 59 | Додав: kryvolopchuk92 | Рейтинг: 0.0/0