Головна » 2016 » Вересень » 11 » День Варварівки - 2016
День Варварівки - 2016

Для кожної людини Батьківщина починається з рідного отчого дому, з краю, де народився. Знати свій край, оберігати його, шанувати – це наш найперший обов’язок.

Щороку на початку вересня варварівці святкують День Варварівки.

Учні, батьки, вчителі Миколаївської ЗОШ №60 беруть найактивнішу участь у цьому дійстві. Цьогоріч святковим маршем пройшли учні 2-11 класів перед високоповажними гостями, мером міст Миколаєва, всіма присутніми.. Різнобарвні кольори вишиванок підкреслили святковий урочистий настрій. Учні нашої школи співали пісні. Танцювальний колектив «Веселка» представляв веселі неповторні танці.

Варварівська громада дякувала дітям гучними оплесками. Є кому передавати традиції і звичаї варварівців – нашим дітям. Вони показують свою любов до України як у навчанні, так і в будь-якій корисній справі. Порядок на стадіоні «Колос» до свята наводили завзято, з бажанням і старанням, адже мала Батьківщина – це частина рідної України.

Переглядів: 118 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0