Головна » 2016 » Травень » 19 » День вишиванки в ЗОШ №60
День вишиванки в ЗОШ №60

Вишиванка – це давній звичай українців. Останнім часом ми з пошаною його повертаємо. А щороку 19 травня на Україні – День вишиванки. Для учнів нашої школи – це одне з улюблених свят. Всі: учні, вчителі і навіть батьки приходять до школи у вишиванках. А які ж вони гарні: візерунки милують око кожного. Сьогодні на шкільній лінійці діти представили вишиванки під гаслами: кожен клас – своє. Та головний їхній зміст – це любов і вдячність матері, Батьківщині:

Єднаймося, бо ми – українці,

Любімося, бо ми – брати й сестри,

Шануймося, бо ми того варті.

На шкільному подвір’ї можна було чути пісні про вишиванки, про маму, про Україну. Діти виконали танок – український, іскрометний.

Вишиванка – улюблений одяг нашої молоді. Бережімо її, це – наше надбання навіки.

Переглядів: 134 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0
1
Мені також, дуже подобається свято вишиванки. Кожна вишиванка різноманітна, по своєму гарна.
2
День вишиванки . Це необхідне свято, тому що ми патріоти . Вишиванка- це символ нашої держави !
3
Мені дуже сподобалося свято, вишиванка- це один з символів Украіни, який ми всі шануємо и любимо !!!
4
Всесвітній день вишиванки.
5
Мені дуже подобається свято вишиванки.Кожна вишиванка по своєму гарна і візерунки вишиті на ній мають своє значення.
6
Мені дуже подобаеться це свято, адже основна мета заходу — це збереження українських цінностей та їх популяризація серед населення.