Головна » 2018 » Березень » 29 » День звільнення рідного міста
День звільнення рідного міста

Щороку 28 березня для миколаївців знаменна подія – це день звільнення рідного міста від німецько-фашистських загарбників.

Цей день в нашій школі розпочався з лінійки. Учні своїм виступом торкнулися подій 74-річної давності. Пам’ятні  слова прозвучали про героїв – ольшанців. Учні зробили коло пошани з портретами героїв.

А потім учні 7-11 класів пішли в сквер Солдата на мітинг Пам’яті.

Учні 5-6 класів у школі читали вірші поетів-земляків присвячені героям світової.

Своїм флешмобом учні показали свої найщиріші патріотичні почуття пошани до воїнів-визволителів та до захисників рідної України.

Також протягом тижня учні 1,3,4,5,6,7 класів відвідали музей «Підпільно-партизанського руху на Миколаївщині» та музей бойової слави моряків-десантників імені Костянтина Ольшанського.

Спливають роки…, а пам'ять житиме в наших серцях.

Переглядів: 31 | Додав: kryvolopchuk92 | Рейтинг: 0.0/0