Головна » 2017 » Грудень » 22 » Допомогти легко
Допомогти легко

Щоб подарувати покинутим дітям надію, не потрібно бути чарівником. Так само легко можна зробити свято, навіть не маючи в кишені мільйонів. Головне для цього – велике бажання та докладена до нього праця. Це твердження довели учні,вчителі та батьки Миколаївської ЗОШ №60 , які напередодні дня Святого Миколая та свята Нового року, прийняли активну участь в шкільній акції «Добрі серця». В якій було зібрано та передано  Миколаївському будинку малятка «Червоне сонечко» дитячі речі,іграшки,засоби гігієни і т.д. Також учні спілкувалися з дітьми,грали в  ігри,намагаючись подарувати їм своє тепло та любов.

Немає нічого легшого, ніж зробити добру і правильну справу. Рецепт простий: треба перестати говорити, а взяти і зробити.

Прес-центр школи

Переглядів: 83 | Додав: kryvolopchuk92 | Рейтинг: 0.0/0