Головна » 2018 » Квітень » 20 » Екологічний марафон
Екологічний марафон

Переглядів: 64 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0
1
Наша школа постійно робить подібні екологічні марафони.
2
Було тяжко,але весело.
3
За проханням Миколаївського депутата, ми вийшли прибрати свой рідний Мікрорайон.
4
Cподіваюсь, що інші мешканці міста візьмуть з нас приклад.
5
Нам було на користь це - прибирання . Було спекотно , але ж ми були молодці!  biggrin
6
Кожен з нас допоміг нашому місту стати хоча б трішечки чистіше та гарніше.  biggrin
7
Любов до праці - важлива якість для кожного з нас, яка формується іще з юності.
Ми повинні дбати про чистоту рідного краю та його екологію, тож ми всі були раді подбати про чистоту навколишнього середовища.
8
Праця за для злагоди рідного міста завжди високо цінується і має велику потребу! Ми - учні 9-11 класів взяли участь у такому марафоні ,щоб зробити чистішим в'їзд у наше місто Миколаїв,де знаходиться величезний якір,що символізує наше місто та премогу над німецько-фашитськими загарбниками. Ми розподілилися по групам і цілісно виконували роботу:замітали,згрібали траву,чистили на узбіччі пісок,фарбували якір. Подивитися на виконання роботи приїхали депутати міської ради  та представники варварівського управління. Також нас знімало телебачення. Всі отримали неперевершені враження,позитивні емоціїї!