Головна » 2017 » Травень » 19 » Європейський тиждень в школі
Європейський тиждень в школі

Вже котрий рік поспіль Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №60 щиро та весело святкує День Європи в Україні. З метою залучення учнів до європейської культури вчителі англійської мови: Чуракова О.В., Козлов С.Я., Циганенко М.П., Криволопчук Н.В. розробили низку заходів до цього свята. Гарною традицією стало протягом травневого тижня проводити заходи, які знайомлять учнів з історією, культурою та традиціями європейських країн. Цього року таке знайомство розпочалось із лінійки, де учні переконливими виступами підкреслили, що Україна – географічний центр Європи, європейська країна, яка завжди відкрита та гостинна до інших народів та національностей. До лінійки сумлінно готувались не лише «актори», а вся школа. Так, у рамках представлення відповідної європейської країни кожен клас виготовив прапорці, навчився вітатися мовою країни, записав цією мовою побажання всім європейцям на символічній кульці-прапорі Європи.

У четвер 18 травня протягом перерв відбувався Європейський вернісаж, де учні 5-11 класів у цікавій інтерактивній формі презентували такі країни, як Польща, Болгарія, Німеччина, Іспанія, Словенія та інші. Для участі у вернісажі школярі створили колажі із зазначенням найвідоміших фактів та найвизначніших місць, підготували привітання, склали діалоги та вивчили пісні певної країни. За словами самих учнів, така пошукова, креативна робота розширює кругозір, збагачує внутрішній світ, допомагає завжди відчувати себе справжнім європейцем.

Переглядів: 43 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0