Головна » 2016 » Травень » 17 » Команда ЮІР "60 км/год" - переможці обласного етапу 40-го Всеукраїнського зльоту юних інспекторів руху

Незважаючи на дощову погоду, сьогодні, 17 травня, в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №60 урочисто піднесений настрій. Школа приймає гостей – учасників обласного етапу 40-го Всеукраїнського зльоту юних інспекторів руху. І це не випадково, адже команда ЮІРівців нашої школи посіла І місце в міському етапі конкурсу юних інспекторів руху.

На відкритті обласних змагань були присутні гості:

* Волгіна Ю.М. – інспектор відділу превентивної діяльності головного управління Національної поліції Миколаївської області;

* Островський М.О. – головний спеціаліст відділу з фінансово-економічних питань та охорони праці департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації;

* Яковенко В.І. – начальник відділу захисту прав дітей управління освіти Миколаївської міської ради;

* Марчукова В.В. – неодноразовий учасник Зльотів ЮІР.

На урочистій лінійці учні школи №60 вітали учасників Зльоту – команди 5 районів області: Первомайського, Жовтневого, Миколаївського і м.Миколаєва.

Гості з задоволенням слухали «Співаночку» (співучий колектив початкових класів школи), дивилися виступ учасників зразкового танцювального колективу «Веселка».

Та все ж найголовнішими для команд ЮІР були самі змагання, в ході яких потрібно було показати знання з теорії руху на дорогах, практичні навички, зокрема проїзд на велосипеді, а також представити виступ шкільної агітбригади юних інспекторів руху.

Закінчився Зліт перемогою команди ЮІР Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №60, яка посіла І місце в змаганнях області.

Побажаємо ЮІРівцям здоров’я, натхнення і нових досягнень.

Переглядів: 244 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0
1
Я вітаю нашу команду ЮІР  з почестним першим місцем і бажаю їм подальших успіхів !!!
2
Я дуже радий за нашу шкільну команду ЮІР. Сподіваюся на їхні подальші успіхи, нових звитяг і перемог!
3
Я вітаю нашу шкільну команду ЮІР з першим місцем і бажаю їм натхнення і успіхів!
4
Хочу привітати команду ЮІР з перемогою. Молодці, так тримати!