Головна » 2016 » Листопад » 25 » Листопад у памяті народу…
15:04
Листопад у памяті народу…

 ​ 21 листопада учні нашої школи провели заходи на вшанування  Дня Гідності і Свободи.

День розпочався загальношкільною лінійкою. В початковій школі її підготували і провели учні 3-Б класу (кл. керівник Пилипчак Т.Т.), в старшій школі учні 8-Б класу (кл. керівник Попова В.І.). В усіх класах, з 1-их по 11-ий пройшли Уроки мужності, на яких  йшла мова про людську гідність,про честь і славу України,про її героїв.

Цікавим був учнівський Флешмоб- «Наш символ Гідності і Свободи». Виставку фото робіт «З любов’ю до України» демонстрували учні 3-11 класів. Для старших школярів (10-11 кл.) проведено День інформації в ході якого учні працювали над питанням: «Що треба знати допризовникові про українську армію?»Це є необхідним в сьогоденні для наших юнаків та дівчат.

В ході всіх проведених заходів основною була думка: нам потрібен Мир і Злагода. Вони обов’язково  відновляться в Україні,бо ми всі гідні жити достойно. І як символ цього кожен клас школи вплітався у «Віночок українських пісень», який проводила учитель музичного мистецтва  Власова В.І. Співаймо, любімо  Україну, дбаймо про її честь і славу,про гідність і свободу! Ми того варті!

Переглядів: 214 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar