Головна » 2017 » Березень » 10 » Літературно – музична композиція з англійської мови « Зустрічаємо весну разом!»
Літературно – музична композиція з англійської мови « Зустрічаємо весну разом!»

Минулий 2016 р. був роком англійської мови в Україні. В нашій    школі було проведено багато заходів з цієї нагоди. Та і в поточному році ми продовжуємо започатковане. Так, нещодавно проведено зустріч весни на англійській мові. Члени гуртка англійської мови, учні 4-х класів (керівник – вчитель англійської мови Циганенко Л.Г.), співали веснянки, закликали весну, читали вірші, розігрували діалоги під звуки чарівної скрипки вчителя.

Діти були одягнені у яскраві костюми весни, пташок, квітів. Цікаво було всім: і дітям - акторам, які брали участь у літературно – музичній композиції, і дітям - глядачам. А найголовніше - одержали більше знань з англійської мови. Тож, англійська – цікаво та весело. Приходь і приєднуйся!

Переглядів: 81 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0