Головна » 2017 » Червень » 9 » Літній мовний табір «Happy House»
20:24
Літній мовний табір «Happy House»

У Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №60 з 29 травня по 9 червня 2017 р. працював мовний табір «Happy House». До табору було залучено 57 учнів, яких було розподілено у чотири загони. Керівництво загонами здійснювали вчителі англійської мови: Чуракова О.В., Циганенко Л.Г., Козлов С.Я., а також студенти 3-го курсу Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського: Кішко Софія, Сомченко Катерина та Савчук Тетяна.

Мета табору полягала у створенні оптимальних умов для практичного використання англійської мови під час ігор, занять спортом та розваг; підвищення мотивації до вивчення іноземної мови; організація дозвілля школярів.

Кожен день у таборі мав свою тематику: «День знайомства», «День хобі», «День родини», «День дитини», «День школи», «День міста», «День традицій». Діяльність учнів було організовано таким чином, що після двох годин живого спілкування вони мали змогу презентувати «продукт» власної роботи за відповідною темою: колаж, стіннівку, фото- або відеопрезентацію. В останній день роботи табору вихованцям було запропоновано взяти участь у квесті, де їх чекали різноманітні ігри, шаради, конкурси.

Індивідуальний підхід, створення ситуації успіху та ігровий характер діяльності допомагали учням подолати мовний барєр та розкрити власний творчий потенціал. В результаті застосування вчителями та волонтерами різних форм роботи діти отримали досвід парної, групової, командної роботи.

Атмосфера доброзичності, взаєморозуміння, невимушеності сприяла активній участі дітей у колективній творчій справі, створювала умови для полікультурного простору у таборі, мотивувала учнів до подальшого вивчення англійської мови.

 

Переглядів: 128 | Додав: kryvolopchuk92 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar