Головна » 2016 » Березень » 12 » Масляна-2016
Масляна-2016

Весна приходить з теплом, з першими квітами, піснями котів, а також з пишно відсвяткованою Масляною!

Наша школа і цього року весело і цікаво провела зиму і зустріла нову пору.

Учні, їх батьки, працівники школи мали унікальну можливість відсвяткувати усі сім днів Масляної за один день! Навіть їдальня заздалегідь приготувала смаколики та частувала учнів запашними млинчиками.

Цього дня усі гості свята водили хороводи, співали пісень, грали в ігри - загалом розважалися та заряджалися гарним настроєм! А найяскравішим елементом свята, звичайно, стало традиційне спалення Марени - символа Масляної. Разом з димом від нас пішли і печалі, недуги та неприємності, а залишились яскраві враження, гарний настрій та натхнення на продуктивну роботу та навчання.

Більше фото у фотоальбомі http://school60-mk.ucoz.ua/photo/2015_2016_n_r/masljana_2016/13

Переглядів: 180 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0
свято було супер, хочу ще.