Головна » 2017 » Грудень » 14 » Менеджер, який змінює світ
Менеджер, який змінює світ

Учні, батьки, учителі Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 60 – це частина варварівської громади. В народі кажуть: «Громада – велика сила». Отож ми беремо активну участь у житті нашого мікрорайону, бо хочемо бачити рідний край  у всій його красі. Та необхідно ще багато чого зробити для цього. Тому-то школа на чолі зі своїм менеджером, Боярською Наталією Олександрівною, розробили соціальний проект «Варварівка: знайома незнайомка». В проекті розроблено пілотний туристичний маршрут.

Багато чого вже зроблено. Це і висаджені вишні вздовж вул. Очаківська, це і сквер «Вербочка», це й повернений громаді стадіон «Колос».

А сьогодні, 14 грудня, в МОІППО підводили підсумки  участі директора школи в обласному освітньому фестивалі «Менеджери, які змінюють країну» для керівників закладів освіти Миколаївщини.

Компетентне і поважне журі конкурсу нагородило нашу школу цінним подарунком. Наші учні  музично-хореографічною композицією показали зміст і цілі нашої роботи. Діти в представленій  громаді були нотками, а директор школи Наталія Олександрівна. їх музичним ключем, керівником, менеджером громади. Дійсно, без належної єдності, злагодженої роботи кожного громада  не досягне бажаних результатів. Ми ж бачимо вже вагомі успіхи в нашому проекті. Коли ми разом. ми – громада, і нам все під силу.

Переглядів: 133 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0