Головна » 2016 » Травень » 6 » Мітинг «День пам’яті та надії»
Мітинг «День пам’яті та надії»

Чимало свят дарує нам весна, та найбільш хвилюючим для нас є День примирення і волі.
   В сквері Солдата в мікрорайоні Варварівка зібрались ветерани Другої світової війни, учні, вчителі місцевих шкіл, вчителі Миколаївського профліцею, представники громадськості. Шанованими гостями на святі були депутат Миколаївської ради – Бернадський О.В., голова ради ветеранів МКР Варварівка Мудрий О.П., Митрофорний Протоієрей отець Віктор Сулима.
   Свято підготували учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №60 (директор Боярська Н.О.)
Урочисто-хвилюючий настрій свят діти передавали літературно-музичною композицією, яка була представлена темою Пам’яті про Другу світову війну, ідеєю пошани до воїнів-земляків, духом Миру, Добра і Злагоди.
Костюми дітей - учасників святкового дійства - зміст пісень, рухи дітей в танцях були настільки злагодженими, що присутні спостерігали, затамувавши подих.
   Ось учні-семикласники пройшли ходою з портретами воїнів ветеранів-земляків. Чорні крила журавлів (частина одягу танцівниць), здіймаючись у танці вгору, нагадували про тих, хто не повернувся з війни. Червоні маки, великі, виразні (їх пронесли дівчатка) стали символом Другої Світової. Музична композиція «Дві душі» привернула увагу присутніх до поняття життя і смерті во ім’я продовження життя».
   На кінець мітингу учні шкільного ансамблю «Співаночки» вразили всіх дзвінкою піснею:

Ми за те, щоб був мир на землі,
Для усіх малят на цілім світі!

Саме підготовкою до Мітингу, участю в його проведенні учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №60 наповнюють свої серця любов’ю до України, почуттям справжнього патріотизму.

Переглядів: 158 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0
1
Мітинг присвячений Дню Перемоги,був дуже цікавим та захоплюючим,ветеранам дуже сподобалось на святі)
2
Школа 60 влаштувала дуже вдалий день пам'яті нашим захисникам. На свято з'явилось багато ветеранів, які були до серця пронизані словами вдячності від учнів нашої школи!
3
Наша школа як завжди провела свято на вищому рівні.
4
Ветерани були дуже задоволені та розчулені.
5
Школа як завжди провела свято на вищому рівні.
6
Свято було дуже гарним. Я думаю,що сподобалось усім.
7
Щороку в травні ми відзначаємо День перемоги.
8
Свято мені сподобалось, молодці, так тримати! hello
9
Я вважаю, що не потрібно забувати про  свято до Дня Перемоги, адже кожна людина повинна пам'ятати про цей день. Символом відзначення Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги став червоний мак.