Головна » 2016 » Вересень » 26 » Наші ЮІРівці на Всеукраїнських фіналах змагань
Наші ЮІРівці на Всеукраїнських фіналах змагань

Майстерно водять велосипеди, розуміють сигнали регулювальника, правила дорожнього руху знають не гірше досвідченого автомобіліста, а ще вони артистичні, кмітливі та веселі. І все це про школярів, юних інспекторів руху Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №60. Головною метою їх роботи є попередження дорожньо-транспортного травматизму серед дітей і підлітків і, звичайно ж, виховання законослухняних учасників дорожнього руху.

З 5 по 12 вересня2016 року ЮІРівці Миколаївської загальноосвітньої школи № 60 «60 км/год»  брали участь в 40-му зльоті Всеукраїнських фіналів змагань загонів юних інспекторів руху та ігор команд КВК ЮІР, які проводились в Українському  дитячому центрі «Молода гвардія». Протягом семи днів проходили конкурсні змагання «Велоестафета», «Юний регулювальник», «Теоретичні знання Правил дорожнього руху», «Медична допомога», «Агітбригада» і «Соціальна реклама з безпеки дорожнього руху». Команда «60 км/год» посіла І місце в творчому конкурсі «Агітбригада». В номінації «Кращий на етапі «Теоретичні знання Правил дорожнього руху» стала Калмикова Ольга. В загальному заліку Юіровці потрапили в десятку кращих команд зльоту.

За участь у грі та здобуті перемоги на етапах - діти отримали грамоти,  сувенірну тематичну продукцію та безліч позитивних вражень та емоцій.

Переглядів: 124 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0