Головна » 2016 » Вересень » 17 » Наші учні - одні з активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура»

На початку поточного навчального року,  з 6 по 17 вересня, шестеро учнів 7-8 класів Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №60 разом з учителем фізичної культури Насіковською О.С. були учасниками збору активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри(«Джура») – школи джур козацьких, яка проходила в с.Осій Закарпатської області. В роботі школи брали участь 26 команд  з різних регіонів України.

Гра «Джура» захоплює учнів нашої школи  вже не один рік, маємо вже чималі знання, однак набратися досвіду ніколи не буває зайвим. Тому й поїхали наші учні, як кажуть, інших побачити і себе показати.

Навчання в Школі активістів охоплювало питання виховання  лідерів роїв. Починали з простого: як створити рій, організовувати заняття рою та таборування.

Тут проводилась практична гра на місцевості з елементами топографії та орієнтування. Команди побували в одноденному туристичному поході в межах національного ландшафтного парку Закарпатської долини. Набули туристичні навички стрільби.

Наша команда представляла шкільний рій  власною мистецькою композицією. Захопленню дітей грою не було меж. Вони знайомилися з учасниками інших команд, обмінювалися досвідом, брали адреси один у одного, братались.

Враження наших джур неповторні, привезли багато цікавого і корисного для своїх козаків і козачат.

Гра «Джура» у нас продовжується. Незабаром – прийом у козачата учнів перших класів (вони, їхні батьки, вчителі вже готуються до Дня посвяти в козачата).

Активісти ж після навчання передадуть свої знання учням нашої школи, і вогник гри горітиме ще довго, запалюватиме серця молоді. Без сумніву, гра «Джура» сприяє вихованню нової української еліти.

Переглядів: 99 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0