Головна » 2017 » Травень » 19 » Навчаємось управлінню в мера Миколаєва
Навчаємось управлінню в мера Миколаєва

5 травня 2017 року на базі Миколаївської ЗОШ №45 відбулося ток-шоу у форматі «Гість клубу» Миколаївського міського молодіжного євроклубу «Діалог» на тему «Миколаївське міське самоврядування».

Гостями цієї зустрічі були мер міста Миколаєва - Олександр Федорович Сенкевич та депутат міської ради - Федір Борисович Панченко.

Одними з запрошених глядачів «Діалогу» були учні нашї школи: я, Логвінов Максим, Гусаров Олег та Рибалко Ірина.

У ході бесіди піднімалися питання структури міського самоврядування, функціональність його складових частин, розпорядження скарбниці міста.

Олександр Сенкевич ділився своїми навичками у сфері самоврядування, лідерства. «Лідер - це людина, яка здатна приймати рішення», - зауважив мер міста Миколаєва. Торкалися питань толерантності, освіти, родини, вибору професії.

На кінець спілкування учні задавали питання гостям клубу, а мер обрав найцікавіші та нагородив авторів питань цінними подарунками.

Зустріч відбулася у цікавій формі, завдяки їй органи учнівського самоврядування отримали більше знань з питань управління, досвіду. Познайомилися з управлінням Миколаєва, розширили свій світогляд, дізналися багато нового. Такі заходи важливі та корисні для молоді.

Логвінов Максим, учень 9 класу

Переглядів: 43 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0