Головна » 2018 » Листопад » 29 » "Нове ім'я - 2018" запалює нові зірки
"Нове ім'я - 2018" запалює нові зірки

Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учнів,
він – досконалий учитель.

Л. Толстой

Що є гордістю для кожної школи? Вдячні учні та мудрі вчителі. Саме за допомогою вчителів ми маємо можливість реалізувати себе, ввійти однією ногою у доросле життя. Ми рідко говоримо вчителям: «Дякую», рідко усвідомлюємо, що саме вони вкладають у нас частину себе, виховуючи з нас людей. Наші наставники роблять усе можливе, щоб відкрити в кожному учні «нового себе». Мало, хто з нас уявляє, на що здатні наші вчителі, наскільки вони творчо обдаровані та вміють себе показати не тільки гарним педагогом, а й гідним суперником. У цьому ми переконалися, побачивши виступ вчительки математики Тітієвської Ірини Олександрівни на міському педагогічному конкурсі «Нове ім'я - 2018». Перебуваючи у залі, ми були приємно вражені багатогранністю талантів цієї людини. Знайомий усім, типовий характер вчителя обернувся на тендітний, конкурентний та творчий. Ми впевнені, що  Ірина Олександрівна гідно представила нашу школу, довівши, що все неможливе є можливим. Недарма кажуть, що учні вчаться у вчителя, а вчитель - в учнів. Ми пишаємося «новим ім'ям» нашої школи, що стало прикладом для багатьох з нас.

Дарієнко Дар’я, учениця 10 класу

Переглядів: 559 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0