Головна » 2017 » Грудень » 12 » Новий рік без віз:)
07:54
Новий рік без віз:)

      Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №60 під керівництвом вчителя англійської мови Чуракової Оксани Валентинівни вже протягом двох років бере участь у міжнародних проектах у Європейському навчальному просторі eTwinning Plus. Наразі активними проектами є «Обмін різдвяними листівками 2017» («Christmas Card Exchange 2017») та «Різдвяні побажання навколо Європи» («Christmas Wishes Around Europe»). Дані проекти стали справжньою колективною справою учнів всієї школи. На уроках праці та образотворчого мистецтва учні 5-7 класів та початкової школи разом з класоводами та вчителем образотворчого мистецтва Ждановою Р.С. доклали творчих зусиль та виявили фантазію у виготовленні листівок власноруч. Учні інших класів скористалися можливостю практично застосувати набуті знання з  англійської мови в оформленні листівок. Спільна праця обєднала всю школу. Діти працювали з інтересом та натхненням. В результаті було створено 250 листівок, які було надіслано у 22 школи з 12 країн Європи: Францію, Іспанію, Німеччину, Туреччину, Румунію, Словаччину, Польщу, Італію, Кіпр, Грецію, Португалію та Сербію.

     Дітям було дуже приємно дізнатися, що листівки дійшли до адресату, та отримати подяку від учнів європейських країн. Проте найбільше задоволення принесли листівки-відповіді. Учні з інтересом розглядали листівки з Польщі, Франції, Іспанії та інших країн, дізнавались про традиції святкування Різдва в інших куточках Європи.

    Ми з нетерпінням очікуємо продовження проекту – нових листівок і можемо сказати, що наш шкільний  Новий рік пройде без віз.

 

Переглядів: 78 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar