Головна » 2017 » Вересень » 1 » Першовересень прийшов
Першовересень прийшов

Першовересень прийшов. Це, найперше, свято першокласників. У Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №60 цього року  три перших класи.

Свято в школі відчувалося вже від воріт. Оскільки діти розпочинали свою подорож в Країну знань на уявній повітряній кулі,  то і при вході до навчального закладу учнів, батьків. учителів стрічала гарна повітряна куля. А ще в ході свята кожен клас пускав свою кулю увись.

На святі були представлені шановані гості: О.Д.Береза, О.В.Бернадський, О.О.Адаменко, Курсаненко Т.Г.. Протоїрєрей місцевого храму В.Сулима освятив дітей, побажав їх здоров’я, щастя і успіхів.

Для учнів 11 класу цей останній перший дзвоник теж запам’ятається на все життя: слова побажань, звернені до учнів, не могли залишити нікого байдужим. Пісні про школу, про дружбу, про Україну додали піднесеного настрою усім присутнім. День знань пройшов для учнів нашої школи весело і корисно. З надією на майбутнє діти кажуть: « До побачення літо, здрастуй, школо!».

Переглядів: 68 | Додав: kryvolopchuk92 | Рейтинг: 0.0/0