Головна » 2018 » Квітень » 3 » Семінар-тренінг «Understanding 21st century skills»
Семінар-тренінг «Understanding 21st century skills»

Проведення семінарів різного рівня для освітян у нашій школі звична подія. Ось і сьогодні, 3 квітня, фахівців англійської мови приймали наші вчителі. В полі зору педагогів було досить актуальне питання: як навчати англійській мові  дітей, які в 2018-2019 навчальному році стануть першокласниками?
Тож семінар-тренінг і мав тему: ««Розвиток навичок ХХІ століття на уроках англійської мови як основа формування життєвих компетентностей дитини» («Understanding 21st century skills»).
Нова школа вимагає й нових підходів до навчання і виховання. Діти мають залюбки йти на кожне заняття. Уроки, звичайно ж, відрізнятимуться від тих, які ми спостерігаємо сьогодні. Цьому сприятиме як внутрішня, так і зовнішня їхня сторона. Учителі використовуватимуть різні форми і методи, які б сприяли зацікавленню дітей іноземною мовою, навчали їх практичному використанню знань. Кожній дитині надаватиметься дієва допомога.
На семінарі основним питанням було методичне забезпечення навчання учнів-початківців. Арсенал методів і прийомів учителя англійської мови повинен бути досить об’ємним: це атрибути для зорового, слухового і дотичного сприйняття учнем навчального матеріалу.
Учителі нашої школи вже застосовують такі надбання на практиці. Учні навчаються, граючись. Крім того, керівник методичного об’єднання учителів іноземних мов Чуракова О.В. – учасник проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін 2017». Як тренер семінару  вона вказала на основні завдання вчителів англійської мови: Кожній дитині дати доступ до якісної освіти. Кожна дитина, не залежно від її здібностей, має право на успіх в житті, на максимальне розкриття власних здібностей, яке може запропонувати якісна освіта.
Тож і ділилися вчителі нашої школи своїм надбанням в роботі з початківцями.
Незвичайно зустрічали гостей семінару і наші учні. Одягнені в костюми діти представляли своїх казкових героїв англійською мовою.
Вони гостинно вітали вчителів і запрошували їх до кабінету.
Такий семінар-тренінг дійсно став шляхом у нову школу.

Переглядів: 80 | Додав: kryvolopchuk92 | Рейтинг: 0.0/0