Головна » 2017 » Жовтень » 12 » Слава Захисникам України!!!
Слава Захисникам України!!!
9 жовтня в Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ст. №60 була проведена загальношкільна лінійка, присвячена Дню Захисника України. Урочисто патріотичний настрій учнів 9-Б класу (вони готували лінійку) передався кожному, хто був присутній. А після уроків у школу прийшли воїни військової частини 2777. Така зустріч схвилювала молодь, адже гості розповідали про себе, про своїх друзів, про велику місію Захисника України.
Школярі побачили й відчули, що сьогодні захищати Батьківщину є не лише потребою, а й почесним ,хоч і нелегким завданням. Сучасний воїн – це фізично розвинена, досвідчена, патріотично налаштована молодь. Любов до України – найперше, що дає силу і натхнення нашим воїнам.
Учні ще будуть говорити між собою про своїх гостей, а надто – хлопці, бо поняття захисник, в першу чергу, стосується їх.
Діти бажали воїнам міцного здоров’я, сили і натхнення, висловили свою віру в те, що мир прийде на нашу землю, а також передали виготовлені власноруч вишиті рушники для захисників нашої Батьківщини, воїнів-учасників АТО, які оберігатимуть військових на Сході України.

Переглядів: 39 | Додав: school60 | Рейтинг: 0.0/0