Головна » 2018 » Березень » 16 » "Сучасні фараони"
"Сучасні фараони"

16 березня незвичайна подія відбулася в нашій школі. Після уроків учні 7-11 класів поспішали в будинок творчості «Промінь». Та й як поспішали, адже десятикласники показували п’єсу О.Коломійця «Фараони».
Сцену прикрасили як в справжньому театрі! Весь клас брав участь, тобто всі були акторами. Грали дівчата й хлопці свої ролі неперевершено ( і як тільки змогли так багато вивчити напам’ять).
П’єса йшла годину, і глядачами було дуже цікаво.
Головний режисер-постановник – заступник директора з навчально-виховної роботи Мартиченко Т.М. Як творча людина, вона подбала про правильний розподіл ролей. Дії, яви п’єси були так скомпоновані ( і це теж робила Тетяна Миколаївна), що твір сприймався як цілий – зрозуміло і дотепно.
Та ще ж дивувала і виразність, з якою учні-актори говорили на сцені. Звичайно ж , було й музичне оформлення дійства. Допомагала в цьому Тетяні Миколаївні і учням класний керівник 10 класу Пшенична Світлана Володимирівна.
В нашій школі готують театральні виступи  і учні інших класів, а ось таке повне дійство представляли тільки десятикласники.
Як фахівець української мови та літератури Т.М.Мартиченко підготувала п’єсу в рамках шкільної Декади української мови і літератури.
Глядачам (а в залі були присутні не лише учні нашої школи, а й батьки, вчителі, гості – учні Миколаївського ліцею) було дуже цікаво – аплодували часто і довго!
Ось так творчість учителя переплітається з творчістю учнів.

Переглядів: 127 | Додав: kryvolopchuk92 | Рейтинг: 0.0/0
1
Для мене та моїх однокласників це була дуже важлива подія і кожен з нас робив свій внесок у цю виставу.
2
Люблю свій клас!!! heart
3
Та вістава, яку ви побачили в "Проміні"- це результат нашої тяжкої праці і старань. Я вважаю, ми були молодці.
4
Я сподіваюсь , що вам сподобалась вистава , так як ми робили це з душею ) heart
5
Сподіваємось виступити ще раз heart
6
я дууужжже люблю свій клас , а вистава наша показала які ми артисти biggrin
7
Я люблю свій клас smile , дякую всім angel ,  ми подалали свої страхи , и виступили перед школоюlove
8
Наш клас виступав на рівні професійного театру.:good:  Ми молодці!