Головна » 2018 » Травень » 17 » Свято родини
Свято родини

«Родина, родина, від батька до сина, від матері доні добро передам, родина, родина – це вся Україна з глибоким корінням, з високим гіллям», – співав незабутній Назарій Яремчук. Саме під таким гаслом пройшли родинні свята в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №60. Найпершою святинею для кожної людини є родина. Адже ми по-справжньому щасливі лише в сім’ї, серед рідних, друзів, коли всі здорові й веселі, коли в оселі панує мир і злагода. Школа не замінює родину, вона виховує дитину разом із батьками, а результати цієї співпраці значною мірою залежать від їх узгодженості. Тепла, дружня атмосфера, приємні танцювально-співочі подарунки та щирі посмішки зробили ці весняні дні по-справжньому яскравим та незабутнім і додали щасливих нот у життя всіх, хто взяв участь у святкуванні. Спільними зусиллями педагогів, батьків та дітей було прославлено велич родини, засади, на яких виховуються школярі: материнська любов, батьківська наука, бабусина молитва, дідусева мудрість.

Переглядів: 120 | Додав: kryvolopchuk92 | Рейтинг: 0.0/0