Головна » 2016 » Грудень » 16 » Відкриття меморіальної дошки воїнові АТО Андрію Івановичу Подліпнюку
Відкриття меморіальної дошки воїнові АТО Андрію Івановичу Подліпнюку

Сьогодні, 16 грудня, перед будівлею Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №60 зібралося багато людей. Тут пройшов мітинг – відкриття меморіальної дошки воїнові АТО, випускнику 1994 року навчального закладу Андрію Івановичу Подліпнюку, який загинув під Дебальцево.

На мітинзі були присутні: Подліпнюк Любов Федорівна – мати героя, Іванов Сергій Олексійович – військовий комісар Миколаївського обласного військового комісаріату, Власенко Володимир Ілліч – заступник голови адміністрації Центрального району, Воробйова Алла Володимирівна – голова  Миколаївської районної державної адміністрації, Піньковий Юрій Іванович – голова Миколаївської районної ради,  Колодієнко Олена Володимирівна – Надбузький сільський голова, Мітрофорний Протоієрей Отець  Віктор Сулима, педагогічний, учнівській та батьківський колективи школи, військовослужбовці військової частини 3039

Слова пам’яті про воїна, які йшли від серця кожного учня, «зачепили за живе» всіх присутніх.

Учні школи пустили в небо кульки: білі – символ пам’яті і чорні – символ смутку. Не забуде школа свого героя – такою була основна думка школярів.

Всі присутні підтверджували з гідністю: «Герої не вмирають».

Пам’ятна дошка на будівлі школи – це знак того, що не вмирають патріоти. Вони передають свою любов до України молодому поколінню. А в школі №60 ( ми в цьому переконуємось, побувавши в музеях) вміють шанувати тих, хто по-справжньому любить Україну.

Йдучи повз будівлю школи №60 зупинімось на мить, віддаймо шану Подліпнюку Андрію. Він, як живий, дивиться на нас, ніби нагадує:

• Будьте пильними!
  • Я любив життя і свято любив Україну!

Переглядів: 90 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0