Головна » 2016 » Травень » 4 » Виставка писанок до Великодня
Виставка писанок до Великодня

Великдень - найбільше християнське свято . Писанка - один із атрибутів його.
     Зустрічаючи Пасху, учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №60, підготували виставку писанок. Справжнє диво руко творіння не залишало байдужих під час перегляду виставки, а надто – в початковій школі. Учні 1-4 класів (звичайно ж з допомогою батьків) створили дивовижну красу. Яких писанок тут тільки не було: розмальованих різнокольорово візерунками, оздоблених намистинками і стразами, вишитих, вив’язаних, мережаних, сплетених з бісеру, виліплених з квітами, з листячками….
      Саме робота над писанками сприяла розвиткові творчості дітей, вихованню любові і поваги до свого, рідного, українського. А ще співпраця дітей і дорослих – це стежка до добра, поваги, любові, взаєморозуміння.
     Золотим рукам не буде переводу, як немає переводу українському роду.

Переглядів: 128 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 2.0/1