Головна » 2016 » Травень » 27 » Вітаємо зі святом останнього дзвоника!!!
Вітаємо зі святом останнього дзвоника!!!

Свято останнього дзвоника…
     Його чекають, до нього готуються всі учасники навчально-виховного процесу.
    Учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №60, випускники 11 класу цього року за сценарієм  свята в дорогу життя вирушили на уявному кораблі.
    На святі були гості: Жолобецький О.О., народному депутату Верховної Ради України; Бернадський О.В., депутат міської ради, Горбуров К.Є.,  депутат міської ради, Довженко Л.В., представник адміністрації Центрального району.
    Вшановували сьогодні й відмінників, учнів 2-8, 10 класів. Та все ж особлива увага була надана випускникам. А вони, урочисті й схвильовані, дякували учителям, батькам.
    Учасники шкільного зразкового колективу «Веселка» подарували випускникам «Матроський танок». Звучали на святі слова любові до України.
     І насамкінець юнаки і дівчата переступили кленовий листок – символ першого кроку у самостійне життя.

Хай щастить вам, юні друзі. Хай трояндами стелиться ваш шлях!!!

Переглядів: 124 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0