Головна » 2016 » Жовтень » 11 » Вивчення «Абетки харчування» - запорука здоров'я!
Вивчення «Абетки харчування» - запорука здоров'я!

Серед традиційних цінностей українського народу велику увагу завжди мали здоров'я та фізична досконалість. Виховувати ці цінності покликані сім’я і школа. Завдання школи – сформувати в учнів свідоме ставлення до власного здоров'я та раціонального харчування як умови його збереження і зміцнення – складової здорового способу життя.

З метою реалізації поставленого завдання в Миколаївській загальноосвітній ЗОШ І-ІІІ ст. №60 стартував проект «Абетка харчування» («Їмо правильно»), рекомендований Міністерством освіти і науки України.

Це сприятиме одержання дітьми знань про основи раціонального харчування, режим харчування, властивості окремих груп харчових продуктів та ін. Учні початкової школи навчаються аналізувати своє харчування, складати свій раціон харчування, обирати групи продуктів, корисних для здоров'я.

Вивчення «Абетки харчування» приверне увагу учнів і, сподіваємося, їхніх батьків, до організації здорового способу життя. Молоде покоління України ростиме здоровим, передаватиме свої знання наступним поколінням.

Переглядів: 74 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0