Головна » 2018 » Березень » 16 » Заходи, спрямовані на активізацію вивчення англійської мови в ЗОШ №60
Заходи, спрямовані на активізацію вивчення англійської мови в ЗОШ №60

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №60 увійшла в новий 2018 рік продовжуючи заходи, спрямовані на активізацію вивчення англійської мови.
Протягом перших місяців 2018 р. в школі пройшла декада іноземних мов. Під час лінійки до її відкриття ведучі в грайливій формі намагалися переконати учнів, що вивчати англійську – цікаво, весело та модно.
На уроках на запрошення вчителі розвивали в учнів уміння 21-го століття, що знадобляться у реальному житті: комунікативну компетенцію, критичне мислення, цифрову грамотність, лідерство, креативність, уміння співпрацювати та вирішувати проблемні питання.
Наша школа пишається тим, що учні мають можливість вивчати не лише англійську, а й німецьку мову. Під час проведення декади стартував країнознавчий проект «Культурна мандрівка Німеччиною у просторі та часі». Вчитель Длінна Тетяна Іванівна визначає метою проекту розвиток соціокультурної компетентності. Здійснення проекту передбачає ознайомлення школярів з видатними особистостями, зі знаковими подіями історії та культури Німеччини.
Вже традиційним у нашій школі став ярмарок талантів серед учнів початкових класів «Winter Fest», де учні продемонстрували уміння читати вірші, співати та драматизувати. Учні завжди чекають з нетерпінням цього свята англійської мови та із заохоченням готуються до нього.
Сподіваємось, такою ж гарною традицією школи стане проведення відомого в англомовних країнах орфографічного конкурсу «Spelling Bee». Учні 6-х класів не просто продемонстрували володіння орфографією англійської мови. Головне, вони відчули, що від навчання можна отримувати задоволення.
Протягом всього навчального року вчителі знайомлять учнів з творчістю англомовних поетів та письменників-ювілярів року. Так, під час шоукейс-фестивалю до ювілею Джорджа Гордона Байрона учні 10-го класу співали пісні на вірші поета, підкорили гостей власними перекладами його творів, провели паралелі між Байронічним героєм та героєм сьогодення.
Особливе враження справила на учнів школи експозиція «Новий рік без віз» На ній було представлено біля 200 листівок з 12 країн Європи, отриманих в результаті участі у міжнародних проектах на платформі eTwinning Plus «Обмін різдвяними листівками 2017» та «Різдвяні побажання навколо Європи». Під час виставки учні мали можливість познайомитись з цікавими фактами про країни, визначити найкращого знавця Європи.
Вже зараз, на початку весни, школа готується до відкриття табірного сезону. Три роки поспіль літній мовний табір зустрічає небайдужих до англійської мови. Цього року школа пройшла реєстрацію на участь у Програмі Go Camp. Сподіваємось, це зробить життя табору ще цікавішим, різноманітнішим та привабливішим для наших учнів.
Досягнення учнів – є найкращою нагородою вчителя. Учениці 10-го класу Грицишина Юлія та Пещерьова Вікторія продовжують навчання у МАН. Бажаємо їм успіху та натхнення у виконанні дослідницьких робіт. Водночас учні 11-го класу Плохой Олександр та Овчар Сергій отримали сертифікати про те, що вони прослухали курс математики англійською мовою при Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова. Бажаємо хлопцям не зупинятися на досягнутому, крокувати до нових знань та надалі удосконалювати комунікативні навички.
В останній зимовий день з Києва повернулась вчитель англійської мови Чуракова Оксана  Валентинівна, яка брала участь в заключному тренінгу в межах програми Британської Ради та Міністерства освіти та науки України «Вчителі англійської мови – агенти змін». Бажаємо реалізувати отримані знання та досвід у практичній діяльності під час проведення тренінгів з колегами Миколаївської області.

Переглядів: 108 | Додав: kryvolopchuk92 | Рейтинг: 0.0/0