Головна » 2016 » Жовтень » 13 » Зроби свято Захисникові України
Зроби свято Захисникові України

12 жовтня в усіх класах нашої школи пройшло свято. Учні 1-11-х класів зустрічали воїнів АТО.

До серця воїнів припали щирі слова дітей,подарунки зроблені власними руками,малюнки,смаколики та власні авторські вірші. У дружній розмові і воїни, і діти були настільки щирими,що у декого виступали сльози на обличчі.

Після того, як воїни побували у класах,всі зібралися в шкільній просторій залі. Тут були не лише учні, а й представники громадськості: депутат Миколаївської міської ради 41 виборчого округу  Горбуров Кирил Євгенович, голова Миколаївської філії громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО» Шполянський Ілля Михайлович.

Учні вітали гостей з Днем Захисника України українськими піснями,веселими танцями,віршами. Не забули й про привітання для тих воїнів, які знаходяться на передовій. Бійцям передали прапор з побажаннями,  дитячі малюнки,вірші,сувеніри.

Від таких зустрічей воїни (як самі про це свідчать) набираються сил і натхнення, несуть цей настрій своїм побратимам.

А в душах наших учнів зросте почуття любові до Захисників, до рідної України.

Переглядів: 86 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0