Головна » 2016 » Жовтень » 25 » Зустріч з бійцями військової частини 0224 та 79 аеромобільної Миколаївської бригади

Учні Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №60 не залишаються байдужими до питань милосердя. Особливо хвилюють наші серця воїни АТО. Ось і цього разу школярі були гостями воїнів, які перебувають на лікуванні в обласному шпиталі, зустрічались з бійцями військової частини 0224 та 79 аеромобільної Миколаївської бригади. До зустрічі діти підготували воїнам подарунки: малюнки, власні вірші, солодощі. Найбільш схвильованими почували себе учні під час концерту,який представили своїми силами воїнам. Кожен артист відчував настрій захисників. Здавалося, що в залі глядачів немає (такою була тиша), а на сцені діти хвилювалися: чи ж сподобається їхній виступ.?Сподобалось…Більше того,бійці аплодували дітям як ніколи, звідусіль лунали слова подяки. Саме в такий спосіб школярам вдалося підняти настрій воїнам,вселити в їхні душі оптимістичні погляди на життя. Енергія життєдайності передалася воїнам і примножилась,а це – найголовніше!

Запам’яталась нашим учням увага приділена військовими. Це ж бо вони у відповідь пригостили дітей таким смачним тортом.

Взаєморозуміння,повага і шана захисникам! З таким настроєм діти повертались у школу і розповідали про зустріч однокласникам.

Ми впевнені:  мир на нашу землю прийде!

Переглядів: 61 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0