Головна » 2017 » Червень » 2 » Звіт директора школи 2016-2017
Звіт директора школи 2016-2017

Звіт директора школи завжди чекають всі учасники навчально-виховного процесу та громадськість мікрорайону, цілий рік готуються до нього.

01 червня 2017 року пройшов звіт директора Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Боярської Наталії Олександрівни. Цього року присутні на звіті мали змогу  не лише сприймати доповідь директора на слух, а й (і це було дуже цікаво) побачити учнів які показували, як вони змогли само реалізуватися протягом звітного навчального року. Питання соціалізації особистості в центрі уваги вчителів, батьків і самих учнів. Школа готує дітей до входження в соціум. Про результати роботи закладу з питання «Соціалізація учнів в процесі навчання і виховання» і йшла мова у звіті Наталії Олександрівни.

Результатом звіту було була одноголосна пропозиція:

• вважати роботу директора Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в 2016-2017 році задовільною
  • порушити клопотання перед управлінням освіти Миколаївської міської ради про моральне і матеріальне заохочення директора Боярської Н.О.

Матеріали звіту: https://drive.google.com/drive/folders/0B2Ja7x26i6HRWUdXWThsZ2VuOUU?usp=sharing

Переглядів: 77 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0