Боярська Н.О.,

вчитель початкових
класів

Директор школи

З 2005 року директором школи призначено Боярську Наталю Олександрівну. У 1983 році закінчила Миколаївський педагогічний інститут, спеціальність за дипломом – учитель історії і права. Загальний педагогічний стаж – 35 років. Стаж роботи на посаді директора – 9 років. Остання атестація у 2012 році. Результати атестації: підтверджено «Спеціаліст вищої категорії», підтверджено звання «Старший учитель».

Заступники диретора з навчально-виховної роботи

Мартиченко Тетяна Миколаївна
   У 1993 році закінчила Миколаївський педагогічний інститут, спеціальність за дипломом – учитель української мови і літератури та світової літератури. Загальний педагогічний стаж – 20 років. Остання атестація у 2012 році. Результати атестації: підтверджено кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії», підтверджено звання «Вчитель-методист».

Колодієнко Світлана Іванівна
   У 1966 році закінчила Миколаївський педагогічний інститут, спеціальність за дипломом – учитель історії. Загальний педагогічний стаж – 47 років. Остання атестація – у 2011 році. Результати атестації: підтверджено «Спеціаліст вищої категорії», підтверджено звання «Старший учитель».

Заступник диретора з виховної роботи

Поліщук Тетяна Леонідівна
   Призначена на посаду з 2012 року. Закінчила Миколаївський педагогічний інститут у 2003 році. Спеціальність за дипломом – учитель української мови і літератури. Загальний педагогічний стаж – 16 років. Остання атестація у 2011 році. Результати атестації: присвоєна кваліфікаційна категорія «Спеціаліст І категорії».