Гурток "Маленькі артисти"

учні 5-А класу

Керівник гуртка: Лимаренко Алла Григорівна

Коли йдеться про виховання дитини, важливою умовою розвитку активно-творчої особистості є багатство емоцій. Великий вплив на розвиток емоцій дає казка, гра, інсценізація. Це животворне джерело дитячого мислення, благородних почуттів та прагнень.

Тому Лимаренко А.Г. почала працювати над гуртком. Вона переконалась, що використання театралізації на уроках і в позакласній роботі - дуже важливий фактор розвитку особистості. Учні гуртка виконують роль того чи іншого персонажу, у них розвивається уміння володіти словом, жестами, мімікою, голосом, передавати різні сторони харакеру свого героя.

В 2012-2013 н.р. наш гурток брав участь в районному конкурсі "Світ надій - Дивосвіт", де посів І місце. Ми показували виставу за мотивами української народної казки "Про солом'яного бичка". З цим виступом ми отримали ІІ місце в обласному конкурсі "Театральна весна 2013. Світ надій - Дивосвіт".

В 2013-2014 н.р. на районному конкурсі з інсценування мюзікла-казки "Рукавичка на новий лад" серед восьми команд ми зайняли ІІ місце.

Через яскраву форму казки, через пісні "Маленькі артисти" оволодівають багатством мови, почуттям дружби, товаришування, протистояння добра і зла, знайомляться з національною культурою, вчаться фантазувати, уявляти, спілкуватися, колективно працювати.