Методичне об'єднання вчителі

4-А класу

Золотченко С.І.,
4-Б класу

Проблемна тема методичного об'єднання:
   "Інноваційні підходи до особистісно орієнтованого навчання у початковій школі"

Проблемні теми учителів

Гончаренко Людмила Миколаївна
   Учитель вищої категорії, старший учитель, педагогічний стаж 32 роки, курсову перепідготовку пройшла в 2011 році, атестація – 2014 р.
   Проблемна тема: "Формування життєвої компетентності учнів через інноваційні підходи до особистісно-орієнтованого навчання"

Іванова Наталія Миколаївна
   Учитель вищої категорії, старший учитель, педагогічний стаж 39 років, курсову перепідготовку пройшла в 2014році, атестація – 2010 р.
   Проблемна тема: "Формування позитивної мотивації у навчально- виховній діяльності молодших школярів через використання технології гармонійного розвитку «ПіснеЗнайка» "

Лимаренко Алла Григорівна
   Учитель І категорії, педагогічний стаж 22 роки, курсову перепідготовку пройшла в 2014 році, атестація – 2010 р.
   Проблемна тема: "Розвиток пізнавальної активності учнів через використання технології розвитку критичного мислення"

Пилипчак Тетяна Тимофіївна
   Учитель вищої категорії, старший учитель, педагогічний стаж 31 рік, курсову перепідготовку пройшла в 2011 році, атестація – 2013 р.
   Проблемна тема: "Інноваційні підходи до уроків читання і формування мовленнєвих умінь і навичок учнів"

Швець Лариса Аркадіївна
   Учитель вищої категорії, педагогічний стаж 25 років, курсову перепідготовку пройшла в 2010 році, атестація – 2012 р.
   Проблемна тема: "Вдосконалення техніки читання через розвиток мислення та проектну діяльність"

Цибульник Людмила Володимирівна
   Учитель І категорії, педагогічний стаж 23 роки, курсову перепідготовку пройшла в 2011 році, атестація – 2012 р.
   Проблемна тема: "Розвиток творчого потенціалу учнів, реалізація їх направлень і здібностей в різних сферах діяльності"

Проворна Ганна Миколаївна
   Працює з 2014 року.
   Проблемна тема: "Гра, як засіб розвитку комунікативних та творчих здібностей учнів, молодших школярів через інноваційні підходи до особистісно - орієнтованого навчання."

Тягнирядно Тетяна Миколаївна
   Працює з 2013 року.
   Проблемна тема: "Розвиток креативних здібностей учнів на уроках через сюжетно-рольову гру"