2015-2016 н.р.

Результати ІІ етапу ХVІ Міжнародного конкурсу

 з української мови  імені Петра Яцика  у 2015-2016 н.р.


Результати ІІ етапу VІ Міжнародного конкурсу

 учнівської і студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка у 2015-2016 н.р.


Переможці ІІ туру Всеукраїнських олімпіад




2014-2015 н.р.

   Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст. №60 успішно співпрацює з МНУ ім.В.О.Сухомлинського.
   У цьому році учні школи взяли участь у конкурсі творчих робіт "В.О.Сухомлинський і сучасність"

Результати

Номінація Місце Прізвище та ім'я учня Клас Вчитель
"Авторська казка" І Грицишина Юлія 7-Б Мартиченко Т.М.
"Художній твір" І Щепьоткіна Тетяна 9-А Циганенко М.П.
"Презентація" І Рябоконь Анна 9-Б Гломба Н.І.
"Презентація" І Клюкіна Олена 9-А Гломба Н.І.
"Найкраща газета" І Клюкіна Олена 9-А Гломба Н.І.
"Портрет В.О.Сухомлинського" І Деменкова Наталія 11-Б Згирій Н.М.
"Вірші про В.О.Сухомлинського" І Овчар Катерина 11-Б Згирій Н.М.

Привітала переможців Адаменко О.О., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки МНУ ім.В.О.Сухомлинського

 
 
 


 

Результати ІІ етапу (міського)
Всеукраїнських олімпіад з математики у 2014-2015 н.р.

Карпенюк Діана (9-Б клас) - 5 місце

Киричук Надія (11-А клас) - 9 місце

Шевченко Олександр (10 клас) - 10 місце

Батечко Максим (8 клас) - 9 місце

Бурім Катерина (7-Б клас) - 10 місце

Шемонаєва Уляна (6-А клас) - 10 місце


 

Результати ІІ етапу (міського)
Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка у 2014-2015 н.р.

Озерянова Дар`я (5-Б клас) - 3 місце

Овчар Сергій (8 клас) - 2 місце

Пещерьова Вікторія (7-Б клас) - 3 місце

Овчар Катерина (11-Б клас) - 3 місце

Біла Дар`я (10 клас) - 3 місце

Дмитрюк Марія (6-Б клас) - 9 місце

Кравцов Кирило (9-Б клас) - 9 місце


 

Учні, які успішно склали тестування
і стали слухачами наукових відділень
Миколаївського територіального відділення
Малої академії наук України у 2014-2015 н.р.

Рибалко Ірина (9-Б клас) - Секція "Історія України"

Рябоконь Анна (9-Б клас) - Секція "Історія України"

Кравцов Кирило (9-Б клас) - Секція "Історія України"

Костирко Дмитро (9-А клас) - Секція "Всесвітня історія"

Матосян Арам (9-А клас) - Секція "Всесвітня історія"

Пономаренко Юлія (10 клас) - Секція "Біологія"




2013-2014 н.р.

Результати ІІ туру
Міжнародного конкурсу знавців рідної мови
імені Петра Яцика у 2013-2014 н.р.

І місце

Овчар Катерина, учениця 10-Б класу
ІІІ місце в ІІІ (обласному) турі

IІ місце

Грицишина Юлія, учениця 6-Б класу

ІІІ місце

Овчар Сергій, учень 7-Б класу

Озерянова Дар'я, учениця 4-Б класу

V місце

Пчелякова Людмила, учениця 5-А класу

Х місце

Біла Дар'я, учениця 9-А класу

ХІ місце

Швед Ленід, учень 11 класу


 

Результати ІІ туру
ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу
імені Т.Г.Шевченка у 2013-2014 н.р.

ІІІ місце

Біла Дар'я, учениця 9-А класу

IV місце

Пещерьова Вікторія, учениця 6-Б класу

VI місце

Овчар Сергій, учень 7-Б класу

Чаплигіна Тетяна, учениця 11 класу

VІІ місце

Кравцов Кирило, учень 11 класу

 
 

Переможці ІІ туру
Всеукраїнських олімпіад у 2013-2014 н.р.

Овчар Катерина, учениця 10-Б класу

ІІІ місце - з української мови та літератури

ІІІ місце - з англійської мови

ІІІ місце - з світової літератури

Овчар Сергій, учень 7-Б класу

ІІ місце - з хімії

Бєлікова Анастасія, учениця 8-Б класу

ІІ місце - з хімії

Рибалко Ірина, учениця 8-Б класу

ІІІ місце - з фізики

ІІІ місце - з історії

Плохой Олександр, учень 7-Б класу
 

ІІІ місце - з фізики

Парнак Ольга, учениця 9-А класу

ІІ місце - з історії

Киричук Надія, учениця 10-А класу

ІІ місце - з історії

Швед Леонід, учень 11 класу

ІІІ місце - з історії

Шабельніков Владислав, учень 9-Б класу

ІІІ місце - з технологій праці

 

 

Згідно з рейтингом загальноосвітніх шкіл наша школа посіла
9 місце за підсумками ІІ туру Всеукраїнських олімпіад

 


 

"Наша надія"
Учні-учасники ІІ туру Всеукраїнських олімпіад,
які увійшли в "10 кращих"

Білєцький Віктор, учень 10-Б класу

10 місце - з української мови та літератури

Киричук Надія, учениця 10-А класу

7 місце - з математики

Бурім Катерина, учениця 6-Б класу

10 місце - з математики

Шевченко Олександр, учень 9-А класу

10 місце - з математики
10 місце - з фізики

Карпенюк Діана, учениця 8-Б класу

10 місце - з математики

Парнак Ольга, учениця 9-А класу

ІІ місце - з історії

Батечко Максим, учень 7-Б класу

8 місце - з математики
8 місце - з фізики

Берегова Вікторія, учениця 11 класу

6 місце - з фізичної культури

Когут Олексій, учень 11 класу

4 місце - з фізичної культури

Петриняк Діана, учениця 8-Б класу

4 місце - з обслуговуючої праці

Воленчук Юлія, учениця 10-Б класу

5 місце - з обслуговуючої праці

Нікора Крістіна, учениця 11 класу

4 місце - з обслуговуючої праці

Міняйло Євген, учень 11 класу

5 місце - з астрономії
5 місце - з технологій праці

Оністратенко Любов, учениця 11 класу

6 місце - з педагогіки та психології

Мартищенко Наталя, учениця 11 класу

10 місце - з екології