Правила прийому до школи

Згідно з законами України "Про освіту" та "Про загальну середню освіту", з 2001-2002 навчального року прийом дітей до загальноосвітньої школи починається, як правило, з 6 років і повинен проходити на безконкурсній основі.
         Про це йдеться в наказі МОН від 7 квітня 2005 р.№ 204 «Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів».
         А саме:
1. До 1 класу загальноосвітнього навчального закладу зараховувати дітей, як правило, з 6 років.
2. Прийом дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу (крім спеціалізованого) здійснювати на без конкурсній основі, як правило, відповідно до території обслуговування. Діти, які територіально не обслуговуються навчальним закладом, можуть бути зараховані до нього при наявності вільних місць.
3.Для зарахування дитини до 1 класу батьками, або особами, які їх замінюють, подаються:
                  • Заява.
                  • Копія свідоцтва про народження.
                  • Медична картка дитини встановленого зразка.
4. Забезпечується першочерговий прийом до 1 класів дітей, які постійно проживають на закріпленій за навчальним закладом території обслуговування, або мають старших сестер і братів, які навчаються у даному закладi.
5. В загальноосвітніх школах, навчально-виховних комплексах прийом здійснюється без проведення вступних випробувань, тестувань, співбесід, іспитів з перевірки їх знань з навчальних предметів
     Перелік необхідних документів для зарахування до 1 класу:
 1. Заява від батьків.
 2. Медична картка дитини.
 3. Копія свідоцтва про народження дитини.

Ласкаво просимо до нашої школи!!!