На виконання Обласної Соціальної комплексної програми підтримки сім'ї та дітей, з метою розвитку учнівського самоврядування, формування активної життєвої позиції учнів, підвищення зацікавленості справами класу, школи, залучення всіх учнів та вчителів школи до спільної турботи один до одного у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №60 систематично проводиться конкурс "Клас року".
   У рейтинг враховуються результативність навчальної діяльності, результати з «Виконання Кодекса учня», читацька активність учнів класу, зайнятість у гуртках за інтересами, чергування, оцінка за санітарний стан, наявність цікавої класної справи, участь у загальношкільних справах, дотримання шкільної форми.
   В конкурсі беруть участь всі класи – з 1 по 11. Оцінювання конкурсу здійснює учнівське самоврядування спільно із завучами школи, педагогом-організатором, соціальним педагогом та вчителями-предметниками. Визначається кращий клас щомісяця. Загальний підсумок конкурсу підводиться на загальношкільному святі «Сузір'я».
   У 2015 році почесне звання "Клас року" серед учнів 1-5 класів здобув 5Б клас (класний керівник - Згирій Н.М.), а серед учнів середніх та старших класів - 10 клас (класний керівник -    Гломба Н.І.). Вітаємо переможців!
Бажаємо наснаги у чесній боротьбі за звання "Клас року" в 2016 році всім класним колективам разом з керівниками. Хай вам щастить!