Методичне об'єднання вчителів

Циганенко М.П.,

Веретеннікова О.О.,
мови та літератури

Презентація педагогічного досвіду Хоменко Оксани Анатоліївни на тему "Формування комунікативної компетентності учнів в процесі вивчення української літератури"

Проблемна тема методичного об'єднання:
   "Особистісно орієнтоване навчання та його вплив на розвиток мовленнєвих компетентностей і творчих здібностей учнів на уроках української мови, літератури, світової літератури."

Проблемні теми учителів

Згирій Наталя Миколаївна
   Проблемна тема: "Особистісно орієнтоване навчання та його вплив на розвиток мовленнєвих компетентностей і творчих здібностей на уроках української літератури"

Гломба Наталя Іванівна