Головна » Статті » Домашні завдання » Домашні завдання 3В

Англійська мова

      

Прислівники частоти отримали свою назву від слова frequent – частий, відповідно ця група прислівників називається Adverbs of Frequency. Прислівники частоти (або частотності) діляться на дві великі групи: прислівники визначеною частоти (definite frequency) і прислівники невизначеною частоти (indefinite frequency). Прислівники обох груп відповідають на одне і теж питання: How often?

Найбільш поширені прислівники невизначеної частоти: http://just-english.com.ua/wp-content/uploads/2016/09/adverbs-of-fr-1.jpg

Всі ці прислівники належать до категорії невизначеної частоти, так як вони дають загальну відповідь на питання “How often?”. При використанні цих прислівників велику роль відіграє суб’єктивна думка кожної людини: для когось “часто” це три рази в день, а для когось другого це три рази на місяць.

Серед прислівників невизначеної частоти деякі мають заперечне значення: never, hardly ever, almost never. Якщо такі прислівники використовуються в реченні, то заперечну частку not використовувати не потрібно. В англійській мові це називають “правило одного заперечення”: в реченні може бути тільки одне слово з заперечним значенням:

  • I never give my phone number to strangers. – Я ніколи не даю мій номер телефону незнайомцям.
  • They hardly ever have dinner together. – Вони майже ніколи не вечеряють разом.
  • We almost never see each other. – Ми майже ніколи не бачимося.

Домашнє завдання: вивчити нові слов. вправа 1, ст. 82 ( прочитати/ перекласти). Workbook Ex.1 p.51 (письмово).

Категорія: Домашні завдання 3В | Додав: kryvolopchuk92 (09.02.2018)
Переглядів: 76 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar