Головна » 2015 » Червень » 9 » Англійський квест в мовному таборі Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №60

9 червня на Варварівському пляжі пройшов квест, організований літнім мовним табором ЗОШ №60. Діти мали змогу співати англійські пісні, танцювати, відповідали на запитання стосовно культури Великобританії, пограти в дартс та «Крокодила», розбити власноруч виготовлену піньяту та поласувати цукерками, збудувати замок з піску та виловити яблука з води без допомоги рук. Наприкінці свята кожного чекав солодкий сюрприз – маршмеллоу (смажений зефір).

Діти отримали масу задоволення і попрактикувались у використанні англійської мови. Це свято юні відвідувачі табору та їх вожаті – студенти ЧДУ ім. П.Могили, МНУ ім. В.О.Сухомлинського, випускники ЗОШ №60 запам’ятають надовго. Але свято не  відбулося б, якби не зусилля відповідальної за організацію табору – Добровольської Уляни Адольфівни.

Переглядів: 468 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0