Головна » 2019 » Серпень » 23 » День Прапора - 2019
День Прапора - 2019

23 серпня учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 60 зранку прийшли до школи, адже відзначаємо в Україні День Прапора. Зібрались біля прапора учні, вчителі, батьки, громадськість. Були присутні і високоповажні гості: Сенкевич Олександр Федорович - міський голова, Береза Олександр Дмитрович – голова адміністрації Центрального району,  Бернацький Олександр Вікторович - депутат міської ради.
       На святі вручали паспорти учням, у яких у влітку був день народження. Урочистий настрій учасникам свята додавали вишиванки, жовті і блакитні кульки в руках дітей, прапори. Лунали українські пісні, шкільна «Веселка» танцювала гопак. День Прапора – переддень Дня Незалежності України – найбільшого свята нашого народу.
     Зростає молоде покоління справжніми патріотами. Віримо, що прийде мир в Україну.

Переглядів: 248 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0